Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË
Audio Kërko Video

Dardan - Tick Aus Wie 50 Cent  (Feat. Patron)  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

15/12/2018

2018-12-15T15:12:45+00:00

Këngë e albumit:

"Sorry"
[Patron]
[...]
Hypnotize, meine Mafia
[?], du bist Dardy
Wer von euch Hurensöhne [?]
Jetzt wird rasiert, pa-pa-pa-pa

[Dardan]
[...] am Telefon, ich komm dich schneller hol'n
Als die Interpol, aber nicht mit 'nem Teleskop
Ficke [?] und dann mit der Kalash [?]
Warte gerade meine Munition, [?] deine Million
Hypnotize [?] 'ne neue Ära
Deutschraps Endgegner, ich zerfetz' dein [...]

[...]


Më Shumë Këngë Nga Dardan:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet