Më mbaj mend (për 1 muaj)

Dardan - Fiesta Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Geld zähl'n [?], trink' jetzt Bombay, alles easy
Ja, [?]im Tee, Baby
Hypnotize [?], Baby, ey
Zieh' an euch vorbei in 'nem Bentley
All eyes on me [?]
O-K [...]

[Hook]
Dich, dich, wir kommen zu meiner Fiesta
Baby Girl, [?]
Weißwein rein in dein'n Becher, die Melodien a-la-la-la
Dich, dich, wir kommen zu meiner Fiesta
Baby Girl, [?]

[...]Publikimi: 02/11/2018


Më Shumë Këngë Nga Dardan:


Komente 0


Dardan - Fiesta
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Fiesta".
3. Video është e këngës "Fiesta", por nuk këndohet nga Dardan.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.