Më mbaj mend (për 1 muaj)


Dardan & Heuss L’Enfoiré - Alexander Mcqueen

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Alexander Mcqueen".
3. Video është e këngës "Alexander Mcqueen", por nuk këndohet nga Dardan & Heuss L’Enfoiré.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Dardan & Heuss L’Enfoiré - Alexander Mcqueen  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  6

Këngë e albumit:

"Soko Disko"

Komente

Asnjë Koment

22/05/2020

2020-05-22T10:51:37+00:00[Dardan:]
Alexander McQueen, auf das Pedal
Viel zu viel von der Chivas, Regal
Lass sie zieh'n – phänomenal
Mittlerweile ist mir alles scheißegal
La khapta est phänomenal Ramène la boutille de chivas - Regal Midi - Midi sur I rain - te des gals Bolide allemand revient charge ‘ d Espagne. Dardan 500 Bradus und mein kopf ist diablo und ich flüche vor mir delbst, wesh, wesh cousin gar keine Ahnug, was ich alles verlor ‘ n hab Auf der Jagd hach diesem Geld wesh wesh cousin War es das wert oder nich? Linke Tasche 100 k Bargeld. Hör ich auf mein Herz oder nich? Filter meinen schmerz durch ein paar Hits. Hill sie alle jetzt neuf millimeters steckt im Lauf der Dinge dim wir sind alle echt platz’ in deine welt. Mit dem kopf durch die wand so wie zinedine. Und sie fragen wie Bitte geh mir aus meinem weg film sitz ‘ im wagen tief mittelfinger raus “ naque la police”


Ky tekst u dërgua nga Ina
Më Shumë Këngë Nga Dardan:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet