Më mbaj mend (për 1 muaj)

Dario Zela

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.7 / Votuan:  162
  • Mosha:
  • 17 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Gaforrja ♋
BIOGRAFIA: Dario Zela është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop dhe për fëmijë/junior. Edhe pse ende në moshë të vogël, pjesëmarrjet e tij në kompeticione të ndryshme muzikore janë vërtet shumë. Dario Zela, ka qenë pjesëmarrës, duke nisur që nga “Gjeniu i vogël” në Shqipëri, e deri te: “Io Canto”, “Tour Music Fest”dhe “Talento d`italia”, ku ka fituar edhe vendin e parë; në Itali. Gjithashtu Dario ka publikuar edhe një këngë të shoqëruar me videoklip. Dario Zela konkurron për herë të parë në kategorinë New Artist në festivalin “Këng...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Pjesëmarrës në

Gjeniu I Vogel

Instagrami

Zyrtar

Profili

Snapchat

Komente

4 🔥    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Kartolina (6)

3
1
3
0
0
0

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORY


Artistë Të Ngjashëm:

Abdyl Morina

Albion Rexhaj

Marko Strazimiri

Arlind Lamaxhema

Erion Ajro

Loni Haklaj

Emin Aliu

Gjesti

Flamur Plakaj

Art Hajredini

Tags: Dario Zela


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet