Më mbaj mend (për 1 muaj)


Daris - Inati A Dashni

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Inati A Dashni".
3. Video është e këngës "Inati A Dashni", por nuk këndohet nga Daris.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Daris - Inati A Dashni  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3.8 / Votuan:  13

Teksti:

Daris

Këngë e albumit:

"Warmup"

Komente

Asnjë Koment

10/12/2016

2016-12-10T16:58:55+00:00As vet nuk e di
As vet nuk e di
As vet nuk e di
Se qa ni un per ty
E nese di se din bejb
Nese ti se din
Krejt ajo dashni
N'inati o tu mu kthy
E une as vet as vet nuk e di
A o inati a o dashni
E une veten e ves nvetmi
A o inati a o dashni

Zemren ma lodhe
Gzimin ma vodhe
Buzqeshjen ma more
Qa po don mo
T'fola sum fole
T'thira su ktheve
T'prita ti serdhe
Po pret un met fol
E une nuk e di a tdu
Nuk e di a mdon
A osht veq inati qe sna le mu afru
Po un pot du met pa
E met than jom kat du
Po pse met thir un ty
Kur munesh mem thir mu
Dora jote si thik me dy teha
Se doren e preva
Kur doren ta preka
Menova qe t'haroj me tjera
Shum femna provova
Po si ti nuk gjeta
Jena munu na me gjet njani tjetrin
Te tjert a pe sheh kena hup edhe veten
Nihe u kan dashni
E dashnia u bo n'inati
E inati ka mu bo n'uretje

As vet nuk e di
As vet nuk e di
As vet nuk e di se qa ni un per ty
E nese ti se din bejb
Nese ti se din
Kejt ajo dashni
N'inati o tu mu kthy
E une as vet as vet nuk e di
A o inati a o dashni
E une veten e ves nvetmi
A o inati a o dashni

Un po du mi fol
Po po mvjen shum inati
Un po du me thir
Po inati po mvjen
E ti veq thujum mfal
E une meniher ta fali
Po smuj met fol i pari
Kur inati sem len
E tash kallxom
Kallxom a pot dhem
E ti besom
Besom qe mu po
E ti kujtom
Kujtom mu najher
Mos haro
Mos haro qa kem bo
Rruges tkom pa
E di jena kshyr
Une tvrejta ty nftyr
Un e di qe mke pa ti
Te dikush inati kthehet ndashni
A te na dashnia po kthehet n'inati

A e ki vrejt qe ty tdon
Aj qe ti se don
E qaj qe ti e don
E don tjeter kon

A e ki vrejt qe ty tdon
Aj qe ti se don
E qaj qe ti e don
E don tjeter kon

As vet nuk e di
As vet nuk e di
As vet nuk e di se qa ni un per ty
E nese ti se din bejb
Nese ti se din
Kejt ajo dashni
N'inati o tu mu kthy
E une as vet as vet nuk e di
A o inati a o dashni
E une veten e ves nvetmi
A o inati a o dashni


Ky tekst u dërgua nga Nisa
Më Shumë Këngë Nga Daris:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet