Më mbaj mend (për 1 muaj)


Daris - Parameno

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Parameno".
3. Video është e këngës "Parameno", por nuk këndohet nga Daris.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Daris - Parameno  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.8 / Votuan:  20

Komente

Asnjë Koment

29/12/2017

2017-12-29T17:00:01+00:00o parameno
kom nevoj me ty me fol une kohe e pa kohe
paramenou
me nejt me ty ka 2 or,e me fol na me zo,na me zo
me m'kallxu ton diten,diten se ca ke bo
per ty menoj edhe kur po rri me shok

krejt po mvesin dicka tjeter
e un ju foli vec per ty
ti je arsya qe po du mu qu neser
mu kon Happy un kur i celi syt
tu nga per sukses deri 5 n mengjes
nuk kam pas kohe me t'cu sms
folem mire e mos um fol keq se des
mos ma le seen kur t thom mirmengjes

E nese mduhet me shku n’tjeter qytet,shtet ose kontinent
noshta smuj me te thon naten e mire kur t’flen
por dije qe nonstop tkom en men
tu marr me sene trona
per nje jet ma tmire,
e me ti plotesu une ty andrrat
Kur e di sa e madhe o dashnia
Shum e vogel em doket distanca

Ref:
o parameno
kom nevoj me ty me fol une kohe e pa kohe
parameno
me nejt me ty ka 2 or,e me fol na me zo,na me zo
me m'kallxu ton diten,diten se ca ke bo
per ty menoj edhe kur po rri me shok

pse sje tu mkuptu bre
a pe sheh qe duhna mu kon rrugve
merzia e ka forcen e gurve
une ruj n'butsin e durve
Time is moneybaby
we need money baby
A make a money fast
kshuqe baby shihemi se shpejti

duro edhe pak se ki me pa qe ja vlejti
un jam i njejti,fjalt e tjerve lej ti
mos u merzit mos um bertit
Dashnin ti mu mos ma gerdit
E nese se din 100%
Ka me ardh vakti mu pa na perdit
Un e di,qe o veshtir per t'dy
maje men syn ka mu bo mire per t'dy
sonte po pi e po mkallet ky fyt
krejt senet ti dho ndarjen mos ma lyp

Ref:2x
o parameno
kom nevoj me ty me fol une kohe e pa kohe
parameno
me nejt me ty ka 2 or,e me fol na me zo,na me zo
me m'kallxu ton diten,diten se ca ke bo
per ty menoj edhe kur po rri me shok


Ky tekst u dërgua nga Lyrics by: Arkli
Më Shumë Këngë Nga Daris:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet