Më mbaj mend (për 1 muaj)

Daris - Qelu Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.4 / Votuan:  10

Ref:
Se une pa ty
jo sun po ri
po du met pas ngat
se pa ty veq po pi
po du met pas ngat
edhe ndill edhe nshi
po du met pas ngat
edhe n't'keq edhe n't'mir

x2
Qelu me mu pak
Qelu me mu pak
uuuuuuuuuuuu
Sa e bukur pa make-up

Ton naten e
GAT GAT GAT
Kishum nejt
RAT RAT RAT
Qelu ti me mu ski nevoj mu MAT MAT
E mos m'fol me inat
se nuk t'du per 1 nat
Kishem pi weed edhe ishem bo dhe
kishem nejt shtrit edhe bashk ishem deh
Kishem nejt t'ngrit edhe pse ishem nxe
E kishem perserit
EVERYDAY EVERYDAY
MENEMADHE
MENEMADHE
Je e vetmja femen qe mi fol po m'vjen marre
MENE MENEMADHE
Je e vetmja femen qe mi fol po m'vjen marre
Me ty po du me prit
naten a par
naten e dyt
naten e tret
e jo nuk e kom prit
e jo nuk e kom dit
qe kom mu bo i marr
tu munu met lyp
edhe tu u munu me t;gjet

Ref:
se une pa ty
jo sun po ri
po du met pas ngat
se pa ty veq po pi
po du met pas ngat
edhe ndill edhe nshi
po du met pas ngat
edhe n't'keq edhe n't'mir

x2
Qelu me mu pak
Qelu me mu pak
uuuuuuuuuuuu
Sa e bukur pa make-up

A ka mundsi?
Mu qel ti me mu e me fol pak ma shlir?
Nese don mem bo muni pak ma mir!
Edhe mem thon jo,
sun e lo prap pa tthirr
uuuuuuuuu
sa mengjeset
i paramenoj un e ti
tu pi cubanese
tu pi bari bashk
tu party bashk
deri t'dalin RREZET
qiri dhez midis tryeze
e raki me meze
Tjerat mu po m'presin
une ty po t'pres
ti mos fol me tjer baby
UNE KU PO MES?
E di qe po menon qe jom tut kqyr
veq per ****
Jo nuk osht qashtu BABY
un per ty po des
zemra po mbon
BOOM X4
E ti mu je tum vra sikur
PLUM DUM DUM
E per mu sonte jo nuk ka
GJUM X3
Se zemra jem po t'don ty
SHUM X3
E me pas dit
zemra jem qfare je
per ty nuk kish rreh
po pe lyp dikon si ti
se te une kerkush nuk ndikon si ti

REF:X3
se une pa ty
jo sun po ri
po du met pas ngat
se pa ty veq po pi
po du met pas ngat
edhe ndill edhe nshi
po du met pas ngat
edhe n't'keq edhe n't'mir

x2
Qelu me mu pak
Qelu me mu pak
uuuuuuuuuuuu
Sa e bukur pa make-up


Ky tekst u dërgua nga Vlora Ym.Daris
Renditja: Top 200
Publikimi: 13/07/2018


Daris - Qelu
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Qelu".
3. Video është e këngës "Qelu", por nuk këndohet nga Daris.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Kartolina (2)

8
1

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORYMë Shumë Këngë Nga Daris:


Komente 0