Më mbaj mend (për 1 muaj)


Daris - Yakuza

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Yakuza".
3. Video është e këngës "Yakuza", por nuk këndohet nga Daris.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Daris - Yakuza  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3

Këngë e albumit:

"Whitehouse"

Komente

Asnjë Koment

08/12/2018

2018-12-08T17:58:19+00:00Ref
Yakuza yakuza kuku sa akuzaaa
Me do dhipa qe po I qina nxhakuzaaa
Tu I gic mu ka bo gjak buzaa X2

Mos e nxerr Hekerin mu shit mafiash
Hekri rrshet nakull thirre patinazh
Muziken teme e ki crash
Sjom njeri thejsht une jom personazh

Dhipin e vetem qe ti e ke iq osht asi e masazhes
Ti kan marr krejt paret edhe nfund ta kan prun ma trashen

Edhe nfund une po Nina shum nasem
Ti i rrasesh e ato mu mrrasen ato ty spo ta Rarrsin je I pasur amo sje I pashem

Kan than qe kan mem vra e tash pi kap asma
E don mem vra kom me kan ma I kristi nfantazma

Alltin e ki amo smun mem vra se ti gjun veq ndarsma X2

Ref
Yakuza yakuza kuku sa akuzaaa
Me do dhipa qe po I qina nxhakuzaaa
Tu I gic mu ka bo gjak buzaa X2

Uuu sa thirrja mpaska thirr mu lavirja
Hala si paska dal pija e pom thot daris gavirja

Amo bad boy para good man el capo kuzman jom me shurdhuse tla shurdhan
Zona jem o luft e ti thirre sudan

Une jom pronari I ksaj prone prej ari
Kom skenar e jo tuli skenari
Nkufi kom shti une ari e bari lidhjet me shtet nuk mnal kufitari

Kan than qe kan mem vra kan than me than un skuzaa
E qysh po don mem vra alltin e ki me rruza

Ref
Yakuza yakuza kuku sa akuzaaa
Me do dhipa qe po I qina nxhakuzaaa
Tu I gic mu ka bo gjak buzaa X2


Më Shumë Këngë Nga Daris:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet