Më mbaj mend (për 1 muaj)


Daris - Ex

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ex".
3. Video është e këngës "Ex", por nuk këndohet nga Daris.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Daris - Ex  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  7

Komente

Asnjë Koment

26/07/2019

2019-07-26T15:00:11+00:00Ata kanihere m'vesin
Qka i kishe bo ex-it?
E kisha rreh shpulla deri t'nesrit!
E kisha rreh shpulla deti t'nesrit!

Kom menu qe krejt bota je ti
Kom menu qe pa ty s'hec akrepi
Amo koka kon rren
Koka kon rren
Se krejt po ma then
Mu pa ty po then

Jom i krist
Krist
Krist
Krist
E mos t'raft puna
me t'shti n'blocklist

T'kom pas nish
Amo tash tkom ish
T'kom pas nish
Amo tash t'boj diss

Me mujt mu kthy nkoh (uuuu)
Un e di qa kisha bo (uuuu)
Se kisha lon mu ba von (uuuu)
Para se me m'lon
T'kisha lon!

So tu ma ni mo (o)
Per ty nuk pi ma (o)
As du me ni ma (a)
As du me ni ma (ëëmm)

Gishtin e mesit ex-it
Gishtin e mesit ex-it
Gishtin e mesit ex-it
Gishtin e mesit ex-it

Ey,Ey,Ey
Jeta shum short
Mu merzit osht shum e kot
Perqato jom shum i fort
Me nejt sad un s'kom koh
S'po ma nin qe nuk je mo
I thash vetes ti harro
Se s'ki tjeter qa me bo

Hajde qojna ka ni got
Nihna mas miri n'bot
Bohna rrot e bona tok
Bohna rrot e bona tok
Per ty bona sene
Qe nuk i bona per shok
Per ty bona sene
Qe nuk i bona per shok

"Shum pi mungon"
"Shum pi mungon"
"Shum o ka t'don"
"Shum o ka t'don"
"Shum o ka kan qe s'pe thirr n'telefon
"Shum o ka kan qe s'pe thirr n'telefon

Shum po ma nin
Shum po ma nin
Un jom ma mir
Pa to jam ma mir

S'du me ni
S'du me ni
As kom me t'thirr
As mos t'm thirr

So tu ma ni mo (o)
Per ty nuk pi mo (o)
As du me ni ma(o)
As du me ni ma (ëëmm)

Gishtin e mesit ex-it
Gishtin e mesit ex-it
Gishtin e mesit ex-it
Gishtin e mesit ex-it


Ky tekst u dërgua nga KleaKartolina (5)

7
0
3
11
8

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORYMë Shumë Këngë Nga Daris:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet