Më mbaj mend (për 1 muaj)


Daris - Acari

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Acari".
3. Video është e këngës "Acari", por nuk këndohet nga Daris.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Daris - Acari  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.4 / Votuan:  7

Komente

Asnjë Koment

17/11/2019

2019-11-17T13:00:21+00:00BABY PA TY SDAL RRI NSHPI
KADO QE PO JOM E KOM MENDJEN TE TI
E DHEzi NI CIGARE EDHE PI PI PI
KADO QE PO JOM E KOM MENDJEN TE TI
PO DUME NA PA BASHK KREJT QYTETI
BASHK ME MU YJET TU I NJEH TI
E ME DUKSIN TEM TU FJEt TI
HAJDE TBOHEM BASHK PER INATI T EX-IT
MA PERPARA RRI ME TY TU U PERLA SE ME TJETREN TU U PERQAF
PE SHOH QE KJO NUK O FAZ A PE SHEH QE DU ME PLAS
SE NUK PO DI ME TU CAS
SE PO TUTNA MOS PO TBONA BAJAT UNE TU TU RRAS
A TA NIN A M MER MALLI A E KI ZEMREN SI ACARI(2x)
CA KA MU BO ME NEVE?
T FOLA NUK I KTHEVE
CA KA MU BO ME NEVE?
T FOLA NUK I KTHEVE

DIT E NAT, DIT E NAT, DIT E NAT
RRI PA GJUM PSIOPAT PSIKOPAT
NUK O PAK, NUK O PAK,
HEJTERAT SA MA LARG E TY SA MA NGAT
KEQ ISHIM DOK T ISHIM DAL NA SI SHOK
E SI CIFT ISHIM DOK NA DY MAS MIRI N BOT
E ATA SY ME I HARRU OSHT E KOT
E ATA SY ME I HARRU OSHT E KOT
SHTIHNA N KREVET EDHE GJUMI PO THRRET
ZEMRA BERTET AMA ZONIN SE QET
ORA KOKA BO 3 UNE SILLNA NEPER TERR
QE SA NET, QE SA NET
TU E PRIT PERENDIMIN UNE VET
A TA NIN A M MERR MALLI
A E KI ZEMREN SI ACARI
A TA NIN A M MERR MALLI
A E KI ZEMREN SI ACARI
CA KA MU BO ME NEVE
T FOLA NUK I THEVE
CA KA MU BO ME NEVE
T FOLA NUK I KTHEVE
...


Më Shumë Këngë Nga Daris:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet