Më mbaj mend (për 1 muaj)

Daris - Befasi Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

marjuhana marjuhana
je si dielli hana
je si dielli hana
marjuhana marjuhana
je si dielli hana
je si dielli hana

ti je dielli,dielli
ti je hana,hana
me ty keshi keshi
je si marjuhana
she's a badass
with a good ass
doket mir n'pants
doket mir n'dress
yes i'm a mess
jeta shum stres
krejt i harroj
kur ta shoh me mengjes
se n'qetsi
shpirti nuk gjejke qetesi
ne tavolinen tem pa njeri
deri diten qe erdhe ti
si befasi s befasi
ti je dielli qe ma hek mu ftohtin
ti ej dora qe ma fshin mu lotin
ti je drroga qe ma ndrron mu motin
and i'm rollin
marjuhana marjuhana
je si dielli,hana
je si dielli,hana
marjuhana marjuhana
je si dielli,hana

ne vetmi
kalova dimra
ndihm'
une bertita
e ti m'nite
erdhe
e i mbledhe
copat e mia
dje kesh keq
erdhe ti sot
Daris
Publikimi: 12/03/2021
Teksti: Daris
Produksioni: Hd Studio
Beat/Instrumental: Buja Beats
Video Produksioni: DarisDaris - Befasi
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Befasi".
3. Video është e këngës "Befasi", por nuk këndohet nga Daris.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Daris:


Komente 0