Darla Cepele Poezi
Darla Cepele

Tema: Poezi Për Nënën


Nena Ime

Kam nje nene shume te mire,
cdo dite ajo me ndihmon,
kur gabime une bej
dhe merzine me te kaloj.

Tek ajo une shkoj cdo dite,
cdo muaj, cdo vit,
kam shume dashuri
per ty nena Selvi!!!!!

- Poezi nga Darla Cepele


- U dërgua nga 123 -


{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}

Komente 1