A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Tema: Poezi Për Babain

Vetem Ti

Babi Im,babi im,
Syte po me ndrinj,
jo per gje por per babin tim.

Vetem ti,
Babi I'm,
Vetem ti,
Je shume I mire.

Vetem ti,
Je I mire.

- poem written by Darla Cepele


Choose star rating

Rating:  3.9 / Votes cast:  18

Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019