Më mbaj mend (për 1 muaj)

Darla - Koha Nuk Kthen (Feat. Albani 28)  Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.5 / Votuan:  13

ALBAN:
Sa dal e nisem te shoh se si jom vet kerkon per paqe qe endren ta bojsh realitet me jep nje shanc me ben me krah me jep nje me jep pak drit me uro fat dhe digjesh e mer ti rrugen edhe endren ti e vret kerkon fajtorin por fajin e ke vet o zot thuaje jeta kaq e pat nje rrugedalje nuk e kam pra ngela ne balt yeah isha fitusi por tani se di kush jam kisha gjithe boten por tani se di cfar kam koha nuk kthen koha nuk fal me thoje kape nje shanc veten fito me thoje jam gati te shoh endren te gjej dhe fitusi vetes time un veten ta ndjej te gjej boten time aty ku e lam se e di gjithcka ndryshove she koha nuk kthen me pas

Alban ft darla
Ref:
Se be e dim
sa here ne ty un kerkoj fatin tim
se se se se se ne e dim
endrat marrin jete kur mbrenda kam besim
se ne gjithmon do ta dim
sa here ne ty un kerkoj fatim
oo oo se ne e dim
endrat marrin jet kur mbrenda kam besim (2x)

Alban :
Mendimet me kapin kujtimet me kthej ne kohen kur un kisha nje trofe si me blen kur gjithe boten kisha rrotull dhe sillej verda meje ku te gjithe donin nga mua dhe mesonin sa vleje gjithcka filloj me nje dhe shpirti filloj te zbehej dhe shkelqimi i ketij qyteti nuk ndryshonte mbreda meje e humba veten time tradhtova veten time e lash shpirtin te kthej ne shkretetir pa vegime yeah isha fitusi por tani se di kush jam kisha gjithe boten por tani se di cfar kam koha nuk kthen koha nuk fal me thoje kape nje shanc veten fito me thoje jam gati te shoh endren te gjej dhe fitusi vetes time un veten ta ndjej te gjej boten time aty ku e lam se e di gjithcka ndryshove she koha nuk kthen me pas

Darla :
Sa here ngre koken lart yjet shikoj
Dua te ngjitem sa me larg te shkoj
Dhe fatin tim te nisem e te vrapoj se kohen do ta sfidoj
Dhe endren do ta fitoj

Alban ft darla
Ref:
Se be e dim
sa here ne ty un kerkoj fatin tim
se se se se se ne e dim
endrat marrin jete kur mbrenda kam besim
se ne gjithmon do ta dim
sa here ne ty un kerkoj fatim
oo oo se ne e dim
endrat marrin jet kur mbrenda kam besim (2x)

Ky tekst u dërgua nga Engjujt E NatesPublikimi: 04/01/2011


Më Shumë Këngë Nga Darla:


Komente 1


Darla - Koha Nuk Kthen
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Koha Nuk Kthen".
3. Video është e këngës "Koha Nuk Kthen", por nuk këndohet nga Darla.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.