Dërgo Një Tekst
  Dërgo Një Poezi
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Darla - Koha Nuk Kthen  (Feat. Albani 28)


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.3 / Votuan:  10

Këngë e Albumit:

Hitet E Veres 2011 Vol.1


ALBAN:
Sa dal e nisem te shoh se si jom vet kerkon per paqe qe endren ta bojsh realitet me jep nje shanc me ben me krah me jep nje me jep pak drit me uro fat dhe digjesh e mer ti rrugen edhe endren ti e vret kerkon fajtorin por fajin e ke vet o zot thuaje jeta kaq e pat nje rrugedalje nuk e kam pra ngela ne balt yeah isha fitusi por tani se di kush jam kisha gjithe boten por tani se di cfar kam koha nuk kthen koha nuk fal me thoje kape nje shanc veten fito me thoje jam gati te shoh endren te gjej dhe fitusi vetes time un veten ta ndjej te gjej boten time aty ku e lam se e di gjithcka ndryshove she koha nuk kthen me pas

Alban ft darla
Ref:
Se be e dim
sa here ne ty un kerkoj fatin tim
se se se se se ne e dim
endrat marrin jete kur mbrenda kam besim
se ne gjithmon do ta dim
sa here ne ty un kerkoj fatim
oo oo se ne e dim
endrat marrin jet kur mbrenda kam besim (2x)

Alban :
Mendimet me kapin kujtimet me kthej ne kohen kur un kisha nje trofe si me blen kur gjithe boten kisha rrotull dhe sillej verda meje ku te gjithe donin nga mua dhe mesonin sa vleje gjithcka filloj me nje dhe shpirti filloj te zbehej dhe shkelqimi i ketij qyteti nuk ndryshonte mbreda meje e humba veten time tradhtova veten time e lash shpirtin te kthej ne shkretetir pa vegime yeah isha fitusi por tani se di kush jam kisha gjithe boten por tani se di cfar kam koha nuk kthen koha nuk fal me thoje kape nje shanc veten fito me thoje jam gati te shoh endren te gjej dhe fitusi vetes time un veten ta ndjej te gjej boten time aty ku e lam se e di gjithcka ndryshove she koha nuk kthen me pas

Darla :
Sa here ngre koken lart yjet shikoj
Dua te ngjitem sa me larg te shkoj
Dhe fatin tim te nisem e te vrapoj se kohen do ta sfidoj
Dhe endren do ta fitoj

Alban ft darla
Ref:
Se be e dim
sa here ne ty un kerkoj fatin tim
se se se se se ne e dim
endrat marrin jete kur mbrenda kam besim
se ne gjithmon do ta dim
sa here ne ty un kerkoj fatim
oo oo se ne e dim
endrat marrin jet kur mbrenda kam besim (2x)


Ky tekst u dërgua nga Engjujt E NatesDisqus Comments
teksteshqip.com © 2007 - 2017