Më mbaj mend (për 1 muaj)

Dashnor Diko - Telefoni Anonim Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3.4 / Votuan:  5

Alo, alo...
Ështe gjithmone kjo zile
Ne oret e vona m'shqeteson
Dhe i lutem per emrin
I lutem, por jo s'ma tregon
S'di ç'kerkon ti çdo mbremje
Kjo ndoshta m'ben dhe xheloz
Sapo ti largohesh une rri e mendoj
Çte mundon jo s'ma thua
Por ndoshta ngurron
Valle sa kohe do te zgjasi
Ky anonim telefon

(refreni)
Perse ti emrin s'ma thua
Veç puthje dhe nje alo
Mjafton embel nje mirembrema
Dhe ti te mos iesh me jo

Perseri ja kjo zile
Belbezon veç alo
Valle sa kohe do te duhet
Emrin tend ta mesoj

Alo...
Alo...

Alo, alo...
Ështe gjithmone kjo zile
Ne oret e vona m'shqeteson
Dhe i lutem per emrin
I lutem, por jo s'ma tregon
S'di ç'kerkon ti çdo mbremje
Kjo ndoshta m'ben dhe xheloz
Sapo ti largohesh une rri e mendoj
Çte mundon jo s'ma thua
Por ndoshta ngurron
Valle sa kohe do te zgjasi
Ky anonim telefon

(Refreni 2 here)


Dashnor Diko - Telefoni Anonim
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Telefoni Anonim".
3. Video është e këngës "Telefoni Anonim", por nuk këndohet nga Dashnor Diko.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Dashnor Diko:


Komente 0