Më mbaj mend (për 1 muaj)

Dashnor Diko - Ti Qaje Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3

(strofa perseritese)

Ti qajeÂ…
Prane meje ti si nje femije
U gabove ti ne dashuri
Por jo jo une nuk ta fal

Sonte nate e fundit me ty
Ndaj une nga ty po largohem
Se s'e mbaj dot ete tradheti

Por do te jetoj...
Shume i vrare, i vetem ne agoni
Larg teje, larg syve te zi
Por jo jo une te pres

Sonte te kujtoj me brenge e me trishtim
Shume, shume i vrare eshte ky shpirti im
Ndaj mallkoj ditet e dashuriseNuk kemi video për këtë këngë.
Dashnor Diko - Ti Qaje
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ti Qaje".
3. Video është e këngës "Ti Qaje", por nuk këndohet nga Dashnor Diko.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Dashnor Diko:


Komente 0