Më mbaj mend (për 1 muaj)

Dashnor Diko - Zana Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3

Ja erdhi e Diela perseri (o Zana)
Plazhi çembet si gjithnji (o Zana)
Treni mbushur plot perplot (o Zana)
Zanen time se gjej dot (o Zana, o Zana)
Zerat tona i bashkojme (o Zana)
Kengen tende po endojme (o Zana)

Dite e bukur, dielli ngroh (o Zana)
Bregut te detit une kaloj (o Zana)
Te gjithe njerezit i shikoj (o Zana)
Zanen time po erkoj (o Zana, o Zana)
Ja pulbardhat fluturojne (o Zana)
Valle ty po te shikojne (o Zana)

Nga plazhi shume une u largova (o Zana)
Disa vajza une shikova (o Zana)
Ti me pe dhe po vrapon (o Zana)
Me vjen prane, me perqafon (o Zana, o Zana)
Frymemarrjen tende une e ndjej (o Zana)
Floet une ti peredhel (o Zana)

Dore per dore ne vrapojme (o Zana)
Njeri tjetrin e ngacmojme (o Zana)
Ti vrapon e une te ndjek (o Zana)
Valet e detit kapercen (o Zana, o Zana)
Zerat tane i bashkojme (o Zana)
Nje kenge te dy ne po kendojme (o Zana)

O Zana, o Zana, o Zana, o Zana
Dashnor Diko
Publikimi: 26/07/2016
Muzika: Dashnor Diko


Dashnor Diko - Zana
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Zana".
3. Video është e këngës "Zana", por nuk këndohet nga Dashnor Diko.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Dashnor Diko:


Komente 0