Më mbaj mend (për 1 muaj)

Dashnor Diko - Jetoj Me Shprese Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3

Kjo jete s'po me shijon
Diçka ne zemer mua me mundon
Jetoj, jetoj me shprese
Se ate akoma une po e pres
(dy here)

(refren)
Çdo dite qe vjen
Me e zeze behet per mua
U be nje kohe e gjate qe po te pres
Fjalen ta kam dhene dhe prape te dua
I tille kam qene, i tille do vdes

E di qe ti tani je martuar
Ndoshta ti pret ndonje femije
E dashur po te them se prape te dua
Dhe vazhdoj te pres porsi gjithnji

Çdo nate rri e mendoj
Dhe syte e mi mbushen me lote
Ne enderr shume here te shikoj
Ngrihem menjehere dhe per ty veshtroj
(dy here)

(Refreni)

Po te pres...Nuk kemi video për këtë këngë.
Dashnor Diko - Jetoj Me Shprese
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Jetoj Me Shprese".
3. Video është e këngës "Jetoj Me Shprese", por nuk këndohet nga Dashnor Diko.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Dashnor Diko:


Komente 0