Më mbaj mend (për 1 muaj)

Dashnor Diko - Ty Enderr S'te Besoj Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  6

Sonte kur nata
mendjen ma trazon
sillesh rreth meje
porsi meteor
Dua nje enderr per ty ta besoj
te ndalesh prane meje
sa shume e deshiroj
Eja zgjuar
mos valle ne enderr jam
syte e tua prane tani i kam
hej te lutem, shpejt ti mos shko
nese tretem, mbi trupin tim qendro

Jo s'te le te shkosh
si enderr te mbarosh
ti s'je me meteor
ty enderr s'te besoj
Ne zemren time vajze
ti zbrite qe nga lart
erdhe si meteor
ty enderr s'te besoj

Ref
Hej aroma jote
me dehu pergjithmone
se nje puthja jote
cdo mengjes me zgjon
Hej k'ta syte e tu
po qeshin dhe me thone
dashurite te gjitha
jane si meteorNuk kemi video për këtë këngë.
Dashnor Diko - Ty Enderr S'te Besoj
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ty Enderr S'te Besoj".
3. Video është e këngës "Ty Enderr S'te Besoj", por nuk këndohet nga Dashnor Diko.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Dashnor Diko:


Komente 0