Më mbaj mend (për 1 muaj)


Dashuri Hysaj - Dasmat Tona
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Dasmat Tona".
3. Video është e këngës "Dasmat Tona", por nuk këndohet nga Dashuri Hysaj.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Dashuri Hysaj - Dasmat Tona  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  11

Këngë e albumit:

"Këndojmë Në Dasmat Tona"

Këngë e albumit:

"Gezimi I Nenes"

Komente

Asnjë Koment

29/07/2010

2010-07-29T22:51:36+00:00o sa lezet kane dasmat tona,
gjer ne qiell u shton jehona
kendojme kenge laberishte
hedhim valle pogonishte....x2

Kendojme kenge laberishte
hedhim valle pogonishte
gjer ne qiell u shton jehona
sa lezet kane dasmat tona....x2

o vullneti i perendise
qe dy zemrz te bashkove
me vulen e dashurise
te gjithe thone te trashegohesh....x2

Kendojme kenge laberishte
hedhim valle pogonishte
gjer ne qiell u shton jehona
sa lezet kane dasmat tona....x2

O dasma eshte dite e bekuar
kujt i mish te nder te vitet
plaku falet dhe ron zoti
kur jam mir e asaj dite....x2

Kendojme kenge laberishte
hedhim valle pogonishte
gjer ne qiell u shton jehona
sa lezet kane dasmat tona....x2

3

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORYMë Shumë Këngë Nga Dashuri Hysaj:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë