Më mbaj mend (për 1 muaj)

Dashuri Hysaj - Aman Nuse Aman Lule  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.5 / Votuan:  2

Komente

Asnjë Koment

27/03/2019

2019-03-27T19:00:03+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Aman Nuse Aman Lule" kënduar nga Dashuri Hysaj.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Dashuri Hysaj i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Dashuri Hysaj:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet