Më mbaj mend (për 1 muaj)

Dasildo

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  5
BIOGRAFIA: Dasildo është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo dance. Më datë 3 Gusht 2019, Dasildo publikon videoklipin "Elixir". Muzika dhe teksti i këngës janë punuar nga Dasildo....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Instagrami

Zyrtar

Kanali

Youtube

Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Elidon

Dj Jajki

Adi Dj

Jens

Dj Flame

Drinche

Alessandro

Mario Gjini

Dion Dragusha

Dj Manco

Tags: Dasildo


Komente mbi këtë artist