Më mbaj mend (për 1 muaj)

Dava Gjergji - Hidhe Vallen Puka Jonë Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.5 / Votuan:  26

bjeshket rrotull plot me bore puke te rrine per mrekulli kreshtat si kurore hijeshi kan veq per ty. lart zogjet fluturojne bashk me zogun rritem ne ja pukjanet si jetojne pa pushuar jetes se re.
qeshu qeshu moj malesi hidhe vallen puka jone qesh bylbyl kno çifteli hej kenga let jehon.ref.

plot malesor midis rrafshit tundin fort qeleshet pleqt hidhet vallja e kabashit zon leshuar si pranvere. ne hije te pishes shekullore shtatin rrite biri pukjanit nen orkestra popullore hijet bine ne maje te malit.
qeshu qeshu moj malesi hidhe vallen puka jone qesh bylbyl kno çifteli hej kenga let jehon.ref.


Ky tekst u dërgua nga  ekremi

Dava Gjergji - Hidhe Vallen Puka Jonë
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Hidhe Vallen Puka Jonë".
3. Video është e këngës "Hidhe Vallen Puka Jonë", por nuk këndohet nga Dava Gjergji.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Dava Gjergji:


Komente 0