Më mbaj mend (për 1 muaj)

Dava Gjergji - Shtatë Ylberat Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

shtatë ylbere i kalova
synarushe moj nga tetova
ne lendina rash e fjeta
bukuri si ti nuk gjeta

ndalu pak moj tetovare
falma zemren moj bujare
se pot lypa ne moll e ftoi
me kerkend moj nulk te ndrroi

luj me sy e luj me vetull
fal nji dit a fal ni shekull
luj me sy ndaq me qerpik
nuk pendohem nat as diteeee.
{ref.2}


Ky tekst u dërgua nga Ardi   Alboss

Dava Gjergji - Shtatë Ylberat
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Shtatë Ylberat".
3. Video është e këngës "Shtatë Ylberat", por nuk këndohet nga Dava Gjergji.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Dava Gjergji:


Komente 0