Më mbaj mend (për 1 muaj)

Dava Gjergji & Lek Pecnikaj - Cka I Tha Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  4

o cka itha cka itha cka i tha
cka itha cika djalit
o cka i tha cka itha
cka i tha djali cikes
shkojme e i pyesim nuseet
bajne sikur nuk dine
shkojme e ipyesim plakat
bajne sikur nuk nin
shkojme e i pyesim plakat bajne sikur nuk nin
shkojme e e pyesim hanen
hana i ka pa
hana nuk tregoooooon
ves te madh eka
hana nuk tregooon
ves te madh e ka
refreni 4 here
tha tha tha nji fjal
qe krejt boten e marr nqaf
tha tha tha nji fjal qeeee krejt booooten e marr nqafe


Ky tekst u dërgua nga  Erisa

Dava Gjergji & Lek Pecnikaj - Cka I Tha
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Cka I Tha".
3. Video është e këngës "Cka I Tha", por nuk këndohet nga Dava Gjergji & Lek Pecnikaj.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Dava Gjergji:


Komente 0