Më mbaj mend (për 1 muaj)

Dava Gjergji - E Vi Ka Deti Mi Lale Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


E vika deti moj lale
O tallaz tallaze
E se me ka zane o mi lale
Sevdaja me kast

Jarina nanina te pres te farina
Jarina ninanina ty qenke per mue

E kjo sevdaja mi goce
Qe me ka zan ne ty
E te pres vetllen lala
Aman me gjithe sy

Jarina naninana te pres te farina
Jarina nananani ty qenke per mue

E vika deti mi lale
Ani truma truma
E kush te don o mi shpirt
O ma fort se une

Jarina naninani me don e te dua
Jarina naninana ty qenke per mua.


Ky tekst u dërgua nga Erda


Nuk kemi video për këtë këngë.
Dava Gjergji - E Vi Ka Deti Mi Lale
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "E Vi Ka Deti Mi Lale".
3. Video është e këngës "E Vi Ka Deti Mi Lale", por nuk këndohet nga Dava Gjergji.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Dava Gjergji:


Komente 0