Më mbaj mend (për 1 muaj)

David Bustamante - Perdoname Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Perdoname
si pido mas de lo que puedo dar
si grito cuando yo debo callar
si huyo cuando tu me necesitas mas

Perdoname
cuando te digo que no te quiero ya
son palabras que nunca senti­
que hoy se vuelven contra mi­

Perdoname (bis x5)
si hay algo que quiero eres tu

Perdoname
si los celos te han danado alguna vez
si alguna noche la pase lejos de ti
en otros brazos, otro cuerpo y otra piel

Perdoname
si no soy quien tu te mereces
si no valgo el dolor que has pagado
por mi­ a veces

Perdoname (bis x5)
si hay algo que quiero eres tu

Perdoname
Perdoname
y no busques un motivo ni un por que
simplemente yo me equivoque
perdoname

Perdoname (bis x5)
si hay algo que quiero eres tu

PerdonameNuk kemi video për këtë këngë.
David Bustamante - Perdoname
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Perdoname".
3. Video është e këngës "Perdoname", por nuk këndohet nga David Bustamante.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga David Bustamante:


Komente 0