Më mbaj mend (për 1 muaj)

David Bustamante - Con Otro Amor Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


No me digas nada mas
Una mirada bastara
Para dejarte atras.
No sere el esclavo de un adios
Melodi­a de una amor
Que viene y se va
Pero es como una maldicion
Que se me clava sin perdon,
Sin razon, noooo

Que me devuelvan la vida con otro amor
Que me devuelvan mi vida y mi corazon
Que me iluminen las noches de soledad
Y respirar el aire que me lleve a olvidar.

Voy vagando en mares de ilusion
A la deriva de ese amor
Que cura el corazon
Y si no encuentro me preguntare
Si algun di­a volvere
A estar en soledad
Pero es como una maldicion
Que se me clava sin perdon,
Sin razon, noooo

[Estribillo 2x]
... con otro amor

[Estribillo]
... la vida, con otro amor, naaaaaaaaNuk kemi video për këtë këngë.
David Bustamante - Con Otro Amor
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Con Otro Amor".
3. Video është e këngës "Con Otro Amor", por nuk këndohet nga David Bustamante.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga David Bustamante:


Komente 0