Më mbaj mend (për 1 muaj)

David Bustamante - O T Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  1

Amor no sabes que hora es
no por favor no digas nada
yo lo se todo ya lo ves
cierra la puerta y calla
que coincidencia estar alli
cerrando el paso de una lagrima
era evidente eras feliz
y yo me tube lastima
amada mia adultera
mi gran amor
mi niña mimada
date la vuelta y oyeme
o tu o nada
amor no sabes que hora es
no por favor no digas nada
yo lo se todo ya lo ves
cierra la puerta y calla
quizas la culpa ha sido mia
por no leer en tu mirada
dicen que la noche esta muy fria
no quiero que te vayas
amada mia adultera
mi gran amor
mi niña mimada
date la vuelta y oyeme
o tu o nada
amada mia adultera
mi gran amor
mi niña mimada
date la vuelta y oyeme
o tu o nada
date la vuelta y oyeme
oyeme o tu o nadaNuk kemi video për këtë këngë.
David Bustamante - O T
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "O T".
3. Video është e këngës "O T", por nuk këndohet nga David Bustamante.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga David Bustamante:


Komente 0