Më mbaj mend (për 1 muaj)

David Bustamante - Mil Noches Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Hay luna llena y hoy no te dejare escapar
se que tu sientes algo igual
y tengo el corazón que va a estallar
pero no hay marcha atras
conseguire tu amor

ESTRIBILLO:
Te haré volar, te hare soñar
no tengas miedo
Te rendiras, vendrás a mi
serán más de mil noches
para nosotros dos
(tu y yo) (bis)
oh, oh, tú y yo

Hay luna llena y hoy no te dejare escapar
se que tu sientes algo igual
y tengo el corazón que va a estallar
pero no hay marcha atras
conseguire tu amor

ESTRIBILLO:
(........................)

Todo me lo apostare
por ti vale la pena
(me arriesgaré) (bis)

ESTRIBILLO:
(.....................)Nuk kemi video për këtë këngë.
David Bustamante - Mil Noches
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Mil Noches".
3. Video është e këngës "Mil Noches", por nuk këndohet nga David Bustamante.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga David Bustamante:


Komente 0