Më mbaj mend (për 1 muaj)

David - Te Kam Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.6 / Votuan:  20

Çdo minut që shkon
Për mua tepër vonë
Kthehu sa më shpejt
Ti më mban ne jetë

Se të kam ajër
Në diell edhe në shi
Se të kam ajër
Jeta ime ti

(Ref:)
Ti për mua je ajër
Më jep ngjyra plot
Se ti je ajër
Nesër, dje dhe sot
Ti je ajër
Unë jam një planet
Se ti je ajër
Ti më mban në jetë

Ajër,
Se ti je ajër

T'i harrojmë fjalët
Më s'do të gaboj
S'dua luftë me ty
Humbjen e pranoj

Se të kam ajër
Në diell edhe në shi
Se të kam ajër
Jeta ime ti
Ajër (x4)

(Ref:)
Ti për mua je ajër
Më jep ngjyra plot
Se ti je ajër
Nesër, dje dhe sot
Ti je ajër
Unë jam një planet
Se ti je ajër
Ti më mban në jetë


Ky tekst u dërgua nga Beta Camaj


Nuk kemi video për këtë këngë.
David - Te Kam
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Te Kam".
3. Video është e këngës "Te Kam", por nuk këndohet nga David.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga David Dreshaj:


Komente 0