Më mbaj mend (për 1 muaj)

David - Bomb Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

Se une vec ty ma love vec ty ma love o na
sonte pres ty ma love pres ty ma love o na na na
si me lamborghini shpejt hine ne zemren time tyt kena gabime a mo asnjo skena faj na na 1 milion ideja jane vetem eja eja tkam 1 milion ideja jane vetem eja eja tkam naaa
bomb bomb se ti je bomb bomb bomb aaaa bomb bomb se ti je bomb bomb bomb aaaa na kan inati na kan inati neve po na shkon e deshti fati e deshti fati ti me mu me kan na na si me lamborghini shpejt hine ne zemren time tyt kena gabime a mo asnjo skena faj na na 1 milion ideja jane vetem eja eja tkam 1 milion ideja jane vetem eja eja tkam naaa bomb bomb se ti je bomb bomb bomb aaaa bomb bomb se ti je bomb bomb bomb aaaa


Ky tekst u dërgua nga Kristina


Nuk kemi video për këtë këngë.
David - Bomb
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Bomb".
3. Video është e këngës "Bomb", por nuk këndohet nga David.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga David Dreshaj:


Komente 0