Më mbaj mend (për 1 muaj)

David Guetta & Showtek - Bad (Feat. Vassy)  Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


I say why does it feel so good?
So good to be bad
Getting what I want, boy
Why does that make you so mad?

You see, why does it feel so good?
So good to be bad
'Cause if it's trouble that you're looking for
Oh baby, here I am

Oh baby, here I am

So why does it feel so good?
So good to be bad

Bad

I say why does it feel so good?
So good to be bad
Getting what I want, boy
Why does that make you so mad?

You see, why does it feel so good?
So good to be bad
'Cause if it's trouble that you're looking for
Oh baby, here I am

Oh baby, here I am

Bad


David Guetta & Showtek - Bad
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Bad".
3. Video është e këngës "Bad", por nuk këndohet nga David Guetta & Showtek.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga David Guetta:


Komente 0