Më mbaj mend (për 1 muaj)

David Guetta, Cedric Gervais & Chris Willis - Would I Lie To You Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Look into my eyes,
can't you see they're open wide?
Would I lie to you, baby,
would I lie to you? (Oh, yeah)
Don't you know it's true,
girl, there's no one else but you?
Would I lie to you, baby, yeah?

Look into my eyes,
can't you see they're open wide?
Would I lie to you, baby,
would I lie to you? (Oh, yeah)
Don't you know it's true,
girl, there's no one else but you?
Would I lie to you, baby, yeah?

Look into my eyes,
can't you see they're open wide?
Would I lie to you, baby,
would I lie to you? (Oh, yeah)
Don't you know it's true,
girl, there's no one else but you?
Would I lie to you, baby, yeah?


David Guetta, Cedric Gervais & Chris Willis - Would I Lie To You
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Would I Lie To You".
3. Video është e këngës "Would I Lie To You", por nuk këndohet nga David Guetta, Cedric Gervais & Chris Willis.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga David Guetta:


Komente 0