Më mbaj mend (për 1 muaj)

David Guetta - Get Up Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Get up !
Don’t again back on your feet !
To get up
Don’t let nobody break you down ! (x4)

Oh don’t get the passion, control of your mind
Oh don’t get frustration, announce of your time
And feel ebony, …
Your hopes to the crown
And baby don’t stop your cry !
And baby one more try !

Get up !
Don’t again back on your feet !
To get up
Don’t let nobody break you down ! (x4)

Oh if you want it, you got it !
You scour each feeling
You can dream it, believe it
It’s got to be really
And feel ebony, …
Your hopes to the crown
And baby don’t stop your cry !
And baby one more try !

Get up !
Don’t again back on your feet !
To get up
Don’t let nobody break you down ! (x8)

Yeah, yeah, yeah… Ouhouh…

Get up !Nuk kemi video për këtë këngë.
David Guetta - Get Up
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Get Up".
3. Video është e këngës "Get Up", por nuk këndohet nga David Guetta.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga David Guetta:


Komente 0