Më mbaj mend (për 1 muaj)

David Guetta - She Wolf Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1Feat. Sia

A shot in the dark
A past, loste in space
Where do i start
the paste, and the chase
You want to be gone
Like a wolf , a predator
I felt like a deer in your lights
You loved me in that frozen time
Hungry for that flesh of mine
But i can't compete with the
she wolf who has brought me to my knees
What do you see in those yellow eyes
Cause i'm falling to pieces
I'm falling to pieces(x3)
Did she lie and wait
Was i bait, to pull you in
The thrill of the kill
You feel, as a sin
Alone with the wolves
And now, it seems
I thought i was part of you
You loved me in that frozen time
Hungry for that flesh of mine
But i can't compete with the
she wolf who has brought me to my knees
What do you see in those yellow eyes
Cause i'm falling to pieces
I'm falling to pieces(x3)


David Guetta - She Wolf
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "She Wolf".
3. Video është e këngës "She Wolf", por nuk këndohet nga David Guetta.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga David Guetta:


Komente 0