Më mbaj mend (për 1 muaj)

David Tukiqi & Nertila Koka - Sagapo - Te Dua Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.5 / Votuan:  8

Davidi
Befas une te pyeta
Tek te sodisja ty me endje
Si i thone te dua
Ne gjuhen e nenes tende

Nertila
Fare mire e dije
Por nga une e prisje
Sagapo te thashe te dua
fjale dashurie

Sagapo
Te dua
Sagapo
Te dua
Te dua, sagapo

Zemra bashke te do
Jo! Jo!
Jo nuk ka rendesi ku do jetojme
Si ne jug a ne veri
Bashke do jemi une e ti


David Tukiqi & Nertila Koka - Sagapo - Te Dua
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Sagapo - Te Dua".
3. Video është e këngës "Sagapo - Te Dua", por nuk këndohet nga David Tukiqi & Nertila Koka.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga David Tukiçi:


Komente 0