Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Day Shift

Nuk ka akoma asnjë votë

BIOGRAFIA: Day Shift është një grup artistësh i njohur. Në Maj 2008, Day Shift marrin pjesë në Top Fest 5 me këngën "Nje Enderr"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Motrat Fejza

Click Clack Bang

Mbretëria Records

Dynamic Style

Ravosok

Prishtina Dhe Tini

Kosova Band

Thugs Way

M.G.G

Night Shadows

Tags: Day Shift, Dayshift


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet