Më mbaj mend (për 1 muaj)

Day Shift - Nje Enderr Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Tani sjam aty por po te veshtroj,mos u kthe te me shikosh,s'dua te t'lendoj.Rruget jan te mbyllura me fjal te renda, fjala sdua te te humb eshte mbytur me gjemba

ref. Kjo ishte nje enderr mua sme ka ndodhur,ishte ky zogu im n'kafaz kishte ngordhur..2x

Do fluturosh tek un t'me ndalosh t'largohem,do jem shum larg teje,jam vone t'pendohem..2x [solo]

ref. Kjo ishte nje enderr mua sme ka ndodhur,ishte ky zogu im n'kafaz kishte ngordhur..2x

ne kafaz,kafaz kishte ngordhur , ne kafaz,kafaz kishte ngordhur ...[deri n'fund]


Ky tekst u dërgua nga  frusciante


Publikimi: 30/06/2008
Festivali: Top Fest 5Komente mbi këtë këngëDay Shift - Nje Enderr
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Nje Enderr".
3. Video është e këngës "Nje Enderr", por nuk këndohet nga Day Shift.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.