Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.2 / Votuan:  11
  • Vendlindja:
  • Prishtinë 
  • Mosha:
  • 11 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Peshorja ♎
BIOGRAFIA: Dea Halimi është një shkrimtare e vogël. Dea Halimi, një talente e re merret me shkrime letrare që nga mosha pesë vjeçare. E rritur pran babait poet dhe mamasë tregimtare ajo hyri në botën e shkrimit letrar shumë e re. Kjo gjë bëri që edhe librin e parë ta botoi në moshën gjashtë vjeçare. Horizontet e saj nuk mbetën pa u hetuar në këtë libër i cili i tëri iu kushtohet shkronjave të alfabetit të gjuhës shqipe. Për secilën shkronjë ajo thuri nga një tregim të shkurtër nga jeta e saj e pë...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Poezi »Artistë Të Ngjashëm:

Melinda Osdautaj

Rea Rrahmani

Altuna Hyseni

Sara Keqa

Viola Memaj

Dorela Elshani

Ezana Morina

Lebibe Feka

Bleona Emini

Arta Qorrolli


Tags: Dea Halimi

Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet