Dea Imeri
Dea Imeri

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}
Biografia

BIOGRAFIA: Dea Imeri është një këngëtare dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo për fëmijë/junior. Në Dhjetor 2013, Dea Imeri merr pjesë në Ylberi 2013 me këngën "Take Pesë". Në Dhjetor 2014, Dea Imeri merr pjesë në Ylberi 2014 me këngën "Më E Mira Ndër Ilira". Në Dhjetor 2015, Dea Imeri merr pjesë në Ylberi 2015 me këngën "Orkestra"....

>> Lexo gjithë biografinë >>
Lidhje» Dërgo Një Këngë »


Komente 0