Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

Dea Çobo - Mirë Se Erdhe Flutur
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Mirë Se Erdhe Flutur".
3. Video është e këngës "Mirë Se Erdhe Flutur", por nuk këndohet nga Dea Çobo.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Dea Çobo - Mirë Se Erdhe Flutur  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Pjesëmarrëse në

Junior Fest 2016

Komente

1 🔥

01/06/2016

2016-06-01T17:27:07+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Mirë Se Erdhe Flutur" kënduar nga Dea Çobo.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.Dërgo Tekstin
Komente mbi këtë këngë


Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet