Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Dea Qerimi

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  8
BIOGRAFIA: Dea Qerimi është një këngëtare dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop dhe për fëmijë/junior. Në Maj 2016, Dea Qerimi merr pjesë në Çelesi Muzikor 10 Junior me këngën "Nëna Ime"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »Artistë Të Ngjashëm:

Bleona Hasani

Iranda Hajdini

Lorent Qerimi

Elona Sadiku

Marigona Imeri

Edisa

Anisa Shabani

Anna Gjebrea

Fjolla Loku

Alma Koleci


Tags: Dea Qerimi

Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet