Më mbaj mend (për 1 muaj)


Dea Strica & Eltina Minarolli - Free

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Free".
3. Video është e këngës "Free", por nuk këndohet nga Dea Strica & Eltina Minarolli.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Dea Strica & Eltina Minarolli - Free  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  1

Muzika:

Eltina Minarolli

Teksti:

Dea Strica

Komente

Asnjë Koment

Më Shumë Nga

Eltina Minarolli

21/11/2020

2020-11-21T21:47:48+00:00Never thought that
I wanna be free
Never thought
This could be me

Never thought that
I wanna be free
Never thought
This could be me

Ooh ooh ooh ooh
Look at us now
Oh ooh ooh ooh
Freedom is found

I wanna be free
I want you with me
Let us be free
And that is everything I wanna be

I wanna be free
(I wanna be free)
I want you with me
(And I want you with me)
Let us be free
(Let us be free)
And that is everything I wanna be
(I wanna be free)


Më Shumë Këngë Nga Dea Strica:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet