Më mbaj mend (për 1 muaj)


Nuk kemi video për këtë këngë.

Dea Xhemaili - Vrit Mos Lendo
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Vrit Mos Lendo".
3. Video është e këngës "Vrit Mos Lendo", por nuk këndohet nga Dea Xhemaili.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Dea Xhemaili - Vrit Mos Lendo Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Video Produksioni:

Pinkmoon Creative

Pjesëmarrëse në

Netët E Klipit Shqiptar 11

Komente

Asnjë Koment

07/06/2012

2012-06-06T23:00:00+01:00Qjell me re
Qyteti flet shume si ve
Dhimbje m'dhe
Trishtim m'le shpes
Kot m'the

Kush m'ka mallkuar
Ku kam gabuar
Ket shpirt ket zemer
Kujt ja paskam len ne duar
Kjo loj me jeten
Me thuaj t'verteten
Se borgj sja pata
Kujt kta lot qe mbysi
Ket mall qe e ruj une si kujtim

Ref:(2X)
Vrit mos lendo
Fsheja se shpeton
Nuk jame ajo
Vrit mos lendo
Fsheja se shpeton
Thot mo ti mo

Kush m'ka mallkuar
Ku kam gabuar
Ket shpirt ket zemer
Kujt ja paskam len ne duar
Kjo loj me jeten
Me thuaj t'verteten
Se borgj sja pata kujt
Kta lot qe m'bysin
Ket mall qe e ruj une si kujtim

(Vrit mos lendo
Fsheja se shpeton)

Ref:(2x)
Vrit mos lendo
Fsheja se shpeton
Une sjam ajo
Vrit mos lendo
Fsheja se shpeton
Thot mo ti mo

Video Produksioni: Pinkmoon Creative

Ky tekst u dërgua nga  loralora
Më Shumë Këngë Nga Dea Xhemaili:


Komente mbi këtë këngë