Më mbaj mend (për 1 muaj)


Deba - Love

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Love".
3. Video është e këngës "Love", por nuk këndohet nga Deba.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Deba - Love  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

22/12/2009

2009-12-22T11:31:17+00:00all my life i've been
waiting for you ,
you have no idea
what im going trough
and i would save you with my life
bye bye
i dont't wanna say goodbye
bye bye baby to you
no calls in the nights
just tears in my face
i can't go trough this
i would do
anything for you
so plese don't
treat me like a fool
i look at your
picture baby
everytime
i just want you ti know
stay by my side
i will tell you million times
that i want you in my life
and you wull see
that you will find infinity
stay by my side
girl i want you in my life everyday until i die
just be with me
and i'll be with you
you were my love
you were my strenght
you were my everything
i keep you photo right beside my bed
it's just the same thing everytime
why you couldn't be mine
everytime i see you down the street
you can't imagine what i feel
do you hear my (bom bom )
heart beatin '
with every step you got me
i don't have to explin my feeling and my pain
au au au au
i just nedd you back in my life
stay by my side
i will tell you million times
that i want you in my life
and you wull see
that you will find infinity
stay by my side
girl i want you in my life everyday until i die
just be with me
baby
and i'll be with you


Më Shumë Këngë Nga Deba:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet