Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

Deba - Why I Let You Go

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Why I Let You Go".
3. Video është e këngës "Why I Let You Go", por nuk këndohet nga Deba.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Deba - Why I Let You Go  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

29/05/2012

2012-05-29T21:41:51+00:00(((LYRICS)))
Intro (Mikey G):
Chyee, MIKEY G, FROM GERMANY TO CANADA DEBA

Chorus (Deba):
Wondering why I let you go,
Theres nobody like you
Wondering why I let you go,
Theres nobody (body)
Wondering why I let you go,
Don't know where your from
Wondering why I let you go,
Wondering why I let you go (no no no)
It's you and me (its you and me)

First Verse (Mikey G):
Oh times goin slow, deep low,
You wanna know why I let you go
Had to end it before the love grow,
Beautiful listen to the liberal
Don't get critical, I aint ya typical,
But I'm livin fast, goin spherical
Gotta cut the pain before you get hurt,
Baby thats what I call a medical miracle

Chorus #2 (Deba):
Wondering why I let you go,
Don't know where your from
Wondering why I let you go,
Wondering why I let you go (no no no)
Its you and me (its you and me)

Second Verse (Mikey G):
You said my love hit you like a gram,
Like damn, I treated you like fam
You truly can please a man understand,
His plan, Im mister one night stand
Never wanted you to be all alone,
I'm on a run and I'm never at home
We can't keep it on the phone,
Your blown, all alone, in the zone,
Thinkin that I'm about the throne
The game made me hard like a stone,
I'm strong, I'm like fear to the unknown
My flows hittin my haters like a cyclone,
Don't wanna do you wrong, baby listen to this song

Second Verse Change Up (Mikey G):
Seasons are hot and cold ma,
And reasons why I gotta go ma
Every season I, get closer to the sky ma,
So you expect me to have another
When you were, my significant other,
Baby its hard, I'm goin through a clutter
I can't play an angel, but you made me stutter,
And thats why I let you go ma

Outro:
(Deba)
Wondering why I let you go (no no no)
Its you and me (its you and me)

(Mikey G) YEE FROM GERMANY TO CANADA, MIKEY G, DEBA


Më Shumë Këngë Nga Deba:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet