Më mbaj mend (për 1 muaj)


Deba - Angel

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Angel".
3. Video është e këngës "Angel", por nuk këndohet nga Deba.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Deba - Angel  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Këngë e albumit:

"Finally Me"

Komente

Asnjë Koment

05/06/2010

2010-06-04T23:24:24+00:00Im gonna be (im gonna be)
im gonna be (im gonna be)
IM GONNA BE
Im gonna gonna be (im gonna be) im gonna be your angel for tonight
Baby you will see that im gonna save you
Lets (lets) fly together you and i
im gonna take you take you to the sky

if you have somethin to say
you gonna say it to me
if you wanna to somethin strange
feel to do it with me
you can tell me all your mistakes still i would give
you another chance
when i look at you i know that you're an angel too
(ou ou) i know (ou ou) i know i know
let me be your guide in the skye cause i wanna do somethinh right (ou ou) i wanna be your angel
in the sky so wanna do something right (ou ou)
i wanna be your angel tonight

IM Gonna BE
(im gonna be im gonna be) Im Gonna be your angel for
tonight Baby you will se that im gonna save you
Lets(lets) fly together you and i
im gonna take you take you to the sky

Please dont cry for me im were i need t obe here with my open
heart i never gonna let you fall you bring a joy to my heart
i've never felt before with each touch of your hand i love you more than more (ouuu)
when time goes by (by by by) call my name loud
together we gonna fly just let me let me be your angel tonight

IM GONNA BE
(im gonna be im gonna be) im gonna be your angel for tonight
Baby you will see that im gonna save you
Lets(lets) fly together you and i
im gonna take you take you to the sky

Can you hear the Angels singin like ulalala like ulalalala
they are here for you they wanna save you baby baby baby
like i do me ty po floturoj se pse per ty mendoj
so tell me what you see am i wrong or real am i what you need (and what you need)

(Dont stop that pussy let me see you do the real everbydoy in the club
get it up)
(Dont stop that pussy let me see you do the real everbydoy in the club
get it up)

(im gonna be im gonna be) im gonna be your angel for tonight
Baby you will see that im gonna save you
until the day i die i dont wanna see you cry
im gonna take you take you to the sky (to the sky)


Ky tekst u dërgua nga Tissy
Më Shumë Këngë Nga Deba:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet