Më mbaj mend (për 1 muaj)


Deba - Vdekja Jote

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Vdekja Jote".
3. Video është e këngës "Vdekja Jote", por nuk këndohet nga Deba.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Deba - Vdekja Jote  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Komente

Asnjë Koment

01/10/2010

2010-10-01T20:35:01+00:00Sa here te kam than se te du
tash me le tash ti je shku
vdekja jote me la vetem
tash ti ike pergjithmone
a te kujtohet kange ime L.O.V.E.
kur te thash zemer qka baj une pa ty?
jeten time per ty e kisha dhane
tash ti vdeke para meje dhe nuk kthehesh me
ne thua edhe miher se me don
shtrengom edhe niher fort
gjithshka kisha dhane ne ket jet
vetem ty edhe niher the ndje


Ky tekst u dërgua nga Tissygirl
Më Shumë Këngë Nga Deba:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet