Më mbaj mend (për 1 muaj)

Deba - Kalo Me Mu  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Këngë e albumit:

"Finally Me"

Komente

Asnjë Koment

25/12/2010

2010-12-25T11:49:58+00:00Part: 1
Kurr ne jet une se kam besu,
se vjen kjo dite qe jeton ti pa mu
e tash qe te kam ty aq larg
prap te ndje une dite e nate
spesh i ndje keto dhimbje, mu kujtuan kujtimet
qe i kishem bashk, dhe ty ste kujtojn as pak
oh pse ti me le, oh keto lote si shef
It's so hard for you to believe? That you always belong to me!!

Refrain:
Un do te Kaloj me ty, dhe pse ti nuk kalon me mu?
Te kam dhane qka ke kerku, dhe ti vazhdon ket loje me mu
Un do te Kaloj me ty, dhe pse ti nuk kalon me mu?
Te kam dhane qka ke kerku, dhe ti vazhdon ket loje me mu

Part: 2

UHH shume po me mungon, nejse nuk e beson
pyte zemren time baby ajo te tregon
1 minute pa ty nuk e duroj nuk do te marrem fryme
ma ke gris krejt jeten, mua me le vetem
spesh i ndje keto dhimbje, mu kujtuan kujtimet
qe i kishem bashk, dhe ty ste kujtojn as pak
oh pse ti me le, oh keto lote si shef
It's so hard for you to believe? That you always belong to me!!

Refrain:
Un do te Kaloj me ty, dhe pse ti nuk kalon me mu?
Te kam dhane qka ke kerku, dhe ti vazhdon ket loje me mu
Un do te Kaloj me ty, dhe pse ti nuk kalon me mu?
Te kam dhane qka ke kerku, dhe ti vazhdon ket loje me mu

Bridge:
Sdua te vazhdoj ket jet, a ke menduar ti niher se cvar ndjej
kur te sho me tjetrin ey ne rrug tu kalu, se mos isha une kurr
me ket send tash e ke tepru, se pa ty kaloj shume mire
skam nevoj per dashuri, se tash e di se une kam faj
me ket kang te them ty goodbye, ciao, tung, hasta lavista
dont need youre love and i dont wanna see ya,
now its time to live my life, theres no time to cry,
theres no time to cry


Ky tekst u dërgua nga Doni Rnb ;)
Më Shumë Këngë Nga Deba:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet